25lat Polskiego Związku Golfa | Gala 25-lecia PZG
6305
page-template-default,page,page-id-6305,edgt-cpt-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-2.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Gala 25-lecia PZG

Data: 25 maja 2018 r.
Miejsce: Hotel Marriott Warszawa
Godzina: 20:00 (od 19:30 welcome drink)
Dress code: stroje wieczorowe

25 maja Polski Związek Golfa zorganizuje uroczystą galę z okazji 25 lat działalności, podczas której nastąpi wręczenie Medali 25-lecia PZG  za szczególny wkład rozwój i promocję golfa w Polsce oraz odznak „Za zasługi dla Sportu” nadawanych przez Ministra Sportu i Turystyki.

Gala będzie doskonałą okazją do integracji, podsumowań ćwierćwiecza tego sportu w Polsce oraz dyskusji i refleksji nad kierunkami rozwoju golfa w przyszłości.

Udział w Gali weźmie około 250 zaproszonych gości. Wydarzenie prowadzone będzie przez dziennikarkę sportową i telewizyjną Sylwię Dekiert i uświetnione zostanie występem młodej polskiej artystki Darii Zawiałow.

Uwaga ważny kominikat: W związku z organizacją obchodów 25-lecia PZG uprzejmie informujemy, że delegaci na Walne Zgromadzenie Delegatów mają pierwszeństwo w otrzymaniu bezpłatnych zaproszeń do udziału w Gali 25-lecia PZG organizowanej w dniu 25 maja 2018 r. w Hotelu Marriott oraz pierwszeństwo zgłoszeń do gry w Turnieju 25-lecia PZG rozgrywanym w dniu 27 maja 2018 r. w First Warsaw Golf (opłata wpisowa wynosi 150 zł i jest płatna przez delegata na konto wskazane w regulaminie turnieju).

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie do Biura PZG imiennej listy delegatów członków PZG na WZD wypełniając fomularz TUTAJ. Podpisany przez uprawnione osoby i zeskanowany formularz należy przesłać na adres biuro@pzgolf.pl do dnia 11 maja 2018 r. Osoby zgłaszane po tym terminie utracą możliwość udziału w/w wydarzeniach towarzyszących, a zaproszenia trafią do kolejnych osób znajdujących się na liście rezerwowej.

Noclegi dla delegatów i gości gali

Dla gości Gali 25-lecia Polskiego Związku Golfa zostały zarezerwowane pokoje w hotelach Marriott Warsaw Hotel oraz Holiday Inn  Warsaw Center na noc 25/26 maja. Rezerwacja i pokrycie kosztów po stronie gości.  Szczegóły warunków rezerwacji poniżej.

Prowadząca galę

Sylwia Dekiert

Dziennikarka sportowa i wydawca programów w TVP od 2002 roku

Prowadząca programów:

  • Wiadomości Sportowe TVP 1,
  • Wiadomości Sportowe TVP2,
  • TVP Sport,
  • Wielki Test,
  • Orły Nawałki.

Od 2007 wydaje programy publicystyczne – magazyny piłkarskie, biegowe, kolarskie.
W 2017 r. poprowadziła koncert Debiuty podczas 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Nominowana w plebiscycie Telekamery 2018 w kategorii „Nadzieja Telewizji”.
Laureatka Festiwalu Filmów i Programów Sportowych w Gdyni, gdzie otrzymała nagrodę w kategorii Filmy Dokumentalne za reportaż „Cegła”, o byłym żużlowcu Krzysztofie Cegielskim.

Koncert

Daria Zawiałow

Polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka

W 2009 r. zwyciężyła w programie Szansa na sukces, dzięki czemu wzięła udział w koncercie „Debiuty” na Festiwalu w Opolu
W latach 2009-2011 śpiewała w chórkach Maryli Rodowicz.
Półfinalistka programu „Mam talent” (2011) oraz finalistka IV edycji programu X Factor (2014).
W 2016 r. ponownie wzięła udział w konkursie „Debiuty” w ramach Festiwalu, gdzie zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar oraz Nagrodę Polskiego Radia.
W marcu 2017 r. wydała swój debiutancki album „A kysz!”
Na początku 2018 r. jej utwór „Jeszcze w zielone gramy” był numerem 1 na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia